KONZULTÁCIA / TERAPIA

Život vo vyšších vibráciách prináša

pocit SLOBODY. Vychutnaje si ju  

 

Chcete žiť život, aký si prajete? Mať jasno v tom, ako si ho tvoríte? Žiť vedome s radosťou, mať veľa energie na svoje aktivity, dobré zdravie a pokoj na duši?

Objavte svoj skrytý potenciál a vlastný navigačný systém.

Ponúkam celostne zamerané konzultácie/terapie, pozrieme sa na váš život ako celok v súvislostiach. Pozrieme sa na konkrétny problém, ktorý vás trápi. Nájdeme spolu prekážky a ich príčinu odstránime. Nie je to vždy také jednoduché. Je to cesta, na ktorej urobíte zmeny potrebné k vášmu vysnenému životu, k pohode v zdraví a v psychike, vo vzťahoch aj v práci. 

Terapia vás najviac posunie, keď

  • máte pocit, že sa točíte dokola, ste zacyklení v nejakej situácii, probléme a neviete sa pohnúť ďalej
  • viete, že potrebujete bezpečnú detoxikáciu fyzického tela, či psychiky
  • máte chronický problém a neviete sa z neho dostať
  • ste uviazli v emočnom vzorci a zablúdili v labyrinte
  • ste veľmi citliví na jemnohmotné energie a potrebujete nasmerovať, pochopiť situácie, naučiť sa chrániť a očisťovať svoj systém
  • potrebujete podporiť svoj ozdravný proces prírodnými, vysokovibračnými spôsobmi
  • hľadáte odborníka, ktorý bude vylaďovať priebežne procesy v komplikovanom ľudskom bytí (ako na mixážnom panely  v nahrávacom štúdiu). Môžete sa to postupne naučiť.
K Lívii som si prišla pre odpovede na tému menopauza. Vďaka nej som ale pochopila, že Menopauza je len zastrešenie, ale nie je to len o hormónoch. Vďaka jej otázkam som dokázala naplno precítiť a pomenovať, v čom mám problém, čo mi malo docvaknúť. Opuchnuté nohy? Niečo zadržiavam. Čo držím a nechcem pustiť? Keď som naliata, mám „nedostatok“ a tak si ho telo zadržiava. Zdravie nám odráža naše nespracované bloky a mentálne nastavenie. Krásne mi ukázala, že fyzično je aj duchovno. Okrem toho mi už na prvom stretnutí vyvrátila toľko mýtov v mojom živote o stravovaní, pitnom režime aj vitamínoch, ktorých som sa držala. A to sme ešte len začali. Líviine služby vrelo doporučujem. A prečo dlhodobá spolupráca s ňou? Ako ona hovorí: urobíme to presne na mieru a nájdeme kroky, ktoré ťa povedú ...
Monika Gahérová

Ako prebieha Konzultácia / Terapia

Jednoducho sa rozprávame...

Počas rozhovoru plynule prechádzate koučingom, ktorý je hlavne o počúvaní a zvedomení toho, ako to máte. Terapiou dostávate viac možností a jemné energetické pole vám umožňuje byť viac v súlade s dušou.

Jemnou formou vás sprevádzam z nepríjemných emočných situácií cez prijatia, rozumovo-logických pochopení až do úrovne vnútornej radosti a pokoja. Na tej ceste máte moju plnú podporu a vedenie.

Spoznávate rôzne úrovne vedomia cez pocity, ktoré ukotvujeme v tele i priestore. Máte na tie procesy k dispozícii toľko energie, koľko váš systém pripustí. Držím vám pole a vy posúvate svoje hranice možností.

Postupne nachádzate a spoznávate svoj plný vnútorný potenciál. Otvára sa vám život plný možností.

Si nádherný učiteľ, ktorý pomáha ľuďom poznať pravdu o sebe samom. Jemne, citlivo vedieš ľudí, otváraš im oči, srdce spôsobom, aby mali odvahu ísť dopredu. Pri odchode od Teba som mala pocit, že to Dokážem, že Môžem, že Viem. Mala som zdravotné problémy, ktoré ma sprevádzali niekoľko rokov a medicína si nevedela rady. No u teba som si dávala do poriadku dušu. A čuduj sa svet... Čím viac som sa spoznávala a začala alebo učila sa chápať súvislosti, tým menej som mala zdravotných problémov.... S láskou,
Saška