Konzultácia,

Intuitívny koučing,

  Terapia s TLC Bars kryštálmi

Vychutnajte si pocit pohody z vyšších vibrácií.

Chcete si zlepšiť pocit pohody a zdravia?

Neviete ako to dosiahnuť?

  • Odstránenie symptómov nerieši Váš konkrétny stav?
  • Už ste vyskúšali veľa spôsobov a stále to nie je ono?
  • Hľadáte určitý konkrétny pocit pohody a zdravia, no stále k tomu niečo chýba?
  • Ako to pomenovať? A je to vôbec treba pomenovať?
  • Ako to dosiahnuť?
Keď som začala k Tebe chodiť, mala som ťažké obdobie, zdravotné problémy aj psychické. Pomohla si mi veľmi, terapiami aj našimi rozhovormi, ktoré mi pomohli veľa vecí si uvedomiť, veľa vecí zmeniť v mojom správaní. Jednoducho z malého pesimistu sa stal veľký optimista :-). Ďakujem a tiež ďakujem, že si súčasťou môjho života
Andrea B.
...a po pravde, keby mi niekto pred rokom povedal, že sa dá v mojom prípade a zdravotnom stave žiť a pracovať 10 hodín denne za PC bez bolestí chrbta a liekov neverila by som mu ale.…dá sa a to vďaka Tebe, Tvojim zlatým rukám, schopnostiam a terapiám. Ďakujem Ti za skvalitnenie svojho život a želala by som i ostatným s rovnakými zdravotnými problémami aby mali to šťastie a dostali sa do Tvojich rúk.
Iveta Č

Som na to vôbec pripravená?

Čo ak sa budeš pýtať na veci, na ktoré nechcem odpovedať? Čo keď mi zájdeš pod kožu príliš hlboko?

Si nádherný učiteľ, ktorý pomáha ľuďom poznať pravdu o sebe samom. Jemne, citlivo vedieš ľudí, otváraš im oči, srdce spôsobom, aby mali odvahu ísť dopredu.

Pri odchode od Teba som mala pocit, že to Dokážem, že Môžem, že Viem.

Prišla som si liečiť zdravotné problémy, ktoré ma sprevádzali niekoľko rokov a medicína si nevedela rady. Miesto toho som si dávala do poriadku dušu.

A čuduj sa svet... Čím viac som sa spoznávala a začala alebo učila sa chápať súvislosti, tým menej som mala zdravotných problémov....

S láskou, Saška

Terapia TLC Bars kryštálmi

  • Terapia tachyonizovanými TLC Bars kryštálmi výrazne zvýši vašu vibračnú úroveň počas terapie.
  • Tachyonizované živé kryštály sprostredkujú energiu a umožnia maximálnu regeneráciu a harmonizáciu celého systému.
  • Pocítite to ako úľavu, príjemnú pohodu, odľahčenie fyzického tela aj psychiky. Výsledkom býva aj následné uvoľnenie bolesti.
  • Unikátna terapia, ktorá obsiahne a zasiahne všetky úrovne Vašej jedinečnej bytosti. Uvoľnenie fyzického tela, harmonizácia energetického tela a výrazné odľahčenie emočnej záťaže v energeticky čistom prostredí.

 

 

 Konzultácie / Terapie