Konzultácia / Terapia

Vychutnajte si pocit pohody z vyšších vibrácií.

 

Chcete si zlepšiť pocit pohody a zdravia?

Neviete ako to dosiahnuť?

  • Odstránenie symptómov nerieši Váš konkrétny stav?
  • Už ste vyskúšali veľa spôsobov a stále to nie je ono?
  • Hľadáte určitý konkrétny pocit pohody a zdravia, no stále k tomu niečo chýba?
  • Ako to pomenovať? A je to vôbec treba pomenovať?
  • Ako to dosiahnuť?
Keď som začala k Tebe chodiť, mala som ťažké obdobie, zdravotné problémy aj psychické. Pomohla si mi veľmi, terapiami aj našimi rozhovormi, ktoré mi pomohli veľa vecí si uvedomiť, veľa vecí zmeniť v mojom správaní. Jednoducho z malého pesimistu sa stal veľký optimista :-). Ďakujem a tiež ďakujem, že si súčasťou môjho života
Andrea B.
...a po pravde, keby mi niekto pred rokom povedal, že sa dá v mojom prípade a zdravotnom stave žiť a pracovať 10 hodín denne za PC bez bolestí chrbta a liekov neverila by som mu ale.…dá sa a to vďaka Tebe, Tvojim zlatým rukám, schopnostiam a terapiám. Ďakujem Ti za skvalitnenie svojho života. Prajem aj iným, aby mali to šťastie a dostali sa do Tvojich rúk.
Iveta Č

Som na to vôbec pripravená?

Čo ak sa budeš pýtať na veci, na ktoré nechcem odpovedať? Čo keď mi zájdeš pod kožu príliš hlboko?

Si nádherný učiteľ, ktorý pomáha ľuďom poznať pravdu o sebe samom. Jemne, citlivo vedieš ľudí, otváraš im oči, srdce spôsobom, aby mali odvahu ísť dopredu.

Pri odchode od Teba som mala pocit, že to Dokážem, že Môžem, že Viem.

Mala som zdravotné problémy, ktoré ma sprevádzali niekoľko rokov a medicína si nevedela rady. No u teba som si dávala do poriadku dušu.

A čuduj sa svet... Čím viac som sa spoznávala a začala alebo učila sa chápať súvislosti, tým menej som mala zdravotných problémov....

S láskou, Saška

Dotyková terapia s TLC Bars kryštálmi

  • Pocítite úľavu, príjemnú pohodu, odľahčenie fyzického tela aj psychiky. Výsledkom býva aj následné uvoľnenie bolesti.
  • Unikátna terapia, ktorá obsiahne a zasiahne všetky úrovne Vašej jedinečnej bytosti. Uvoľnenie fyzického tela, harmonizácia energetického tela a výrazné odľahčenie emočnej záťaže v energeticky čistom prostredí.
  • Terapia tachyonizovanými TLC Bars kryštálmi výrazne zvýši vašu vibračnú úroveň počas terapie.
  • Tachyonizované živé kryštály sprostredkujú energiu a umožnia maximálnu regeneráciu a harmonizáciu celého systému.

 

 

 Konzultácie / Terapie

Predstavte si ľadovec v oceáne. Viete, že nad vodou vidíte len malú časť ľadovca, asi 10%. Takže 90% ľadovca je pod vodu a neviditeľná pre vás. 

Rozhodnete sa ten ľadovec odstrániť, no nebudete brať do úvahy fakt o časti ľadovca pod vodou. "Neviditeľné predsa neexistuje."  Začnete odstraňovať, rozbíjať a rozpúšťať len viditeľnú časť ľadovca. 

Čo sa stane? Zmenší sa ľadovec?

Na základe fyzikálnych zákonov sa udeje toto: Odstránite značnú časť vrcholu ľadovca, a rozpustený, či rozdrvený ľad presuniete do oceánu. Tým sa vysunie ďalšia časť ľadovca spod hladiny, lebo vždy je nad vodou tých 10% z ľadovca. Keďže ľadovec pod hladinou je širší, nad vodou už nebude tak vysoký, ale bude širší, väčší plochou.

Teraz si dosaďte namiesto ľadovca váš problém, či už zdravotný, psychický alebo v podobe nepríjemnej životnej situácie. Ak budete riešiť a upravovať "len" tú viditeľnú nepríjemnú časť a odstraňovať symptómy, myslíte si, že  ten pomyselný "ľadovec" - váš problém sa dá takto odstrániť?

Použijete ľadoborec? Je to dosť drastický spôsob, dočasne vám to pomôže. No aj tak vám budú zťažovať plavbu menšie kúsky ľadu a v tom pásme a chladných vodách vždy bude hrozba veľkého ľadovca. Problém sa presunie do chronického stavu.

Alebo sa rozhodnete a nájdete spôsob ako zmeniť kurz a plaviť sa smerom k teplejším vodám. Ako si postupne tvoriť príjemnejšie podmienky k svojmu životu. Byť viac v pohode, zdraví a s radosťou si užívať cestu životom.

Zamyslite sa:         

Kto Vám v tom bráni?

Odpovedáte a myslíte si, že sú to okolnosti? Čo všetko ste vymenovali, prečo sa to nedá...?

Rozumiem vám, tiež som si tým prešla. V mojom živote bolo veľmi veľa náročných situácií.

Cesta k zlepšeniu sa ukázala vždy, keď som sa rozhodla prevziať zodpovednosť za tú situáciu. Keď som si začala klásť otázky typu:  Čo mám urobiť, aby sa to zmenilo? Čo môžem, viem JA teraz zmeniť?

Aj vy ste dospeli k tomu bodu a padlo rozhodnutie? Už stačilo, chcete zanechať všetko to nepríjemné za sebou v minulosti?

Gratulujem! Čaká vás cesta, na ktorej postupne viac a viac svieti slnko a budete žiť viac radosti. Rada vás na tej ceste budem sprevádzať, keď ma prizvete. Využijem pri tom všetky vedomosti a skúsenosti, ktoré som za dlhé roky nadobudla. Výhodou pre vás je, že dostanete v tom momente tú najefektívnejšiu a najrýchlejšiu kombináciu možností pre vás aj s mojou podporou. Hodnota toho je nevyčísliteľná.

 

 

 Konzultácie / Terapie