Poďte sa hrať

na RADOSŤ

Ako sa to hrá?

Čože?

Hra na Radosť?

O čom to vlastne je?

Predstavte si, že idete po meste a ... usmievate sa :). A aspoň polovica ľudí, ktorých stretnete váš úsmev opätuje. Hneď je krajší deň pre každého z vás.

A teraz, ruku na srdce, ako často to robíte?

Ak sa usmievate, ako často úsmev dostávate späť?

Pritom je to tak jednoduché. Len nájsť ten správny kľúč. Do každého zámku patrí len ten konkrétny, aby sa dal otvoriť. Predstavte si, že každý nájdený kľúč a odomknutý zámok otvára dvere k RADOSTI.

Moja predstava je veľmi živá, pretože som ju zažila veľa krát. V mojom živote bolo obrovské množstvo uzamknutých zámkov. Hľadala a učila som sa ich nájsť a odomykať. Naučte sa to aj vy!

Život mi priniesol a prináša postupne to, čo hľadám a pýtam. Je to zábavná hra  hlavne preto, že na konci je vždy RADOSŤ.

Klienti sa lúčia so širokým úsmevom, takmer nezávisle od toho, v akom stave prišli. Ak na tej ceste vytrvajú, Vnútorná RADOSŤ sa stáva súčasťou aj ich života. 

Rozdávať a inšpirovať k RADOSTI je ako mať zapálenú sviečku a zapalovať ňou ďalšie a ďalšie sviečky. Stále viac plameňov sviečok svieti a vytvára jasnejšie svetlo.

  • RADOSŤ sa zdieľaním a inšpiráciou rozširuje a umocňuje.
  • RADOSŤ posiľňuje imunitu.
  • RADOSŤ aktivuje samoliečebné schopnosti fyzického aj psychického tela.
  • RADOSŤ dáva energiu.

Z úrovne RADOSTI máte nadhľad nad situáciou, nad svojim životom. Vidíte cestu, východ z bludiska, z labyrintu života. 

Tá istá situácia z úrovne RADOSTI vyzerá byť jednoduchšia a ľahšie ju vyriešite. Vidíte riešenie. Z úrovne RADOSTI vidíte cestu. Radosť je tvorivosť a hravosť.

Z úrovne RADOSTI meníte situácie s ľahkosťou.

Ako sa však na tú úroveň dostať ľahko a rýchlo?

Našla som niekoľko "rýchlovýťahov" 🙂

Postupne Vám ich predstavím a aj naučím.

Tu je jeden z nich:

"Podala som Ti malú otvorenú fľaštičku. Nevieš, čo to je. Chytíš ju do ruky a nadychuješ sa z nej. Je možné, že cítiš nádhernú vôňu. Je možné, že ti to až smrdí. Povzbudzujem ťa k nadychovaniu tej vône a medzitým sa rozprávame.

Nezávisle od toho, či sa ti vôňa páčila, či nie, výsledok je rovnaký. Tvoja nálada sa zmenila a nevieš sa do nej vrátiť. Jednoducho to nejde. Usmievaš sa a možno nechápeš.

Jedným zo spôsobov ako sa ľahko a rýchlo vieš dostať z nepríjemných emočných stavov, je pomocou vysokovibračných esenciálnych olejov najvyššej kvality. Zatiaľ viem len o jednej značke, ktorá spĺňa aj kritérium veľmi vysokých vibrácií. A to sú eo Young Living, ktoré používam."  

Malinké molekuly esenciálneho oleja sa dostanú cez pľúca do krvi a krvou do emočného centra mozgu. Vysoké vibrácie to dotiahnu do konca 🙂  Emočné balasty z minulosti, ktoré sú vibračne nízko (hnev, strach smútok a ďalšie) to nezvládnu. Rozpadnú sa.

Na vyšších vibračných úrovniach sa nedokážu jednoducho udržať.

A samotné vysoké vibrácie sú spojené s nádhernými pocitmi bezpečia, bezpodmienečnej lásky, RADOSTI a pokoja. V tom momente je všetko v živote jednoduchšie a ľahšie. A je len na vás, či sa naučíte reťaziť a udržať priebežne takéto momenty. Ja urobím pre to všetko, čo je v mojich silách. Naučím, podporím, odovzdám a opakujem informácie, ktoré prišli konkrétne pre Vás....

Zažite si takú nádhernú skúsenosť u mňa v Štúdiu.

Vyberte si nižšie variantu Aromakoučingu, ktorá Vám vyhovuje a dohodnite si termín.

Teším sa na Vaše nádherné oslobodzujúce premeny 🙂

Osobný Aromakoučing + rýchle NLP techniky
169
€ / 2 hod.
Aromakoučing je koučing a terapia na konkrétnu tému s použitím EO. V tomto prípade znásobíme, umocníme účinok aj použitím NLP techniky, ktorá Vám ukáže Vašu osobnú GPS navigáciu, ktorú si odnesiete so sebou. Používam len EO - esenciálne oleje najvyššej kvality YL. Len s tými dosiahneme želaný výsledok.
Skupinový Aromakoučing malá skupinka 3-5 os.
69
€ / 1,5 - 2,5 hod.
Malá skupina a zároveň plná pozornosť každému členovi. Pozrite si vypísané termíny. Samozrejme používame esenciálne oleje Young Living rovnako, ako pri osobnom Aromakoučingu. Jediný rozdiel je skupina 3-5 osôb. Skupina môže byť výhodou, lebo každý má inú tému. Tým sa umocňuje účinok. Zároveň si čistíte všetky témy v skupine. Nie len tú vašu 🙂