Radosť v pilulke alebo…

Ako som pochopila, na základe čoho vyberám doplnky na podporu pre klientov, aj pre seba.

Ráno mi bolo úplne super. S radosťou som išla vybavovať pracovné veci. No v určitom momente sa niečo stalo. Akoby odrazu mi začalo byť čudne. Necítim sa dobre a netuším z čoho. Lívia, pomôž mi, poraď.”

S týmito slovami prišla známa na stretnutie poobede do štúdia.

No tak dobre, pozrime sa na to. Vieš nájsť ten moment, čas keď ti začalo byť čudne?”, spýtala som sa.

Áno, viem.

Čo si robila predtým? Čo všetko sa dialo?”

Na chvíľu sa zamyslela. Hľadala v pamäti niečo, čo nepatrilo do jej bežného fungovania. A našla: “Už viem, dala som si doplnok stravy, ktorý som doteraz neužívala.

A porozprávala mi, ako sa k nemu dostala: “ Vieš, videla som niekde doplnok za veľmi výhodnú cenu – v akcii (no, nekúp to:). Keď som si prečítala, na čo je, potešila som sa. Kúpim ho pre svoju mamu. No keď som jej ho chcela dať, ona odmietla a tak mi zostal. …no nevyhodím ho. Rozhodla som sa, že ho využívam ja, veď neublíži.

Mala ho v kabelke, tak mi podala balenie a ja som pretestovala. Výsledok bol pre mňa celkom zaujímavý, aj vďaka mojej vnímavosti na jemnohmotné energie. Chcela som si svoj objav potvrdiť, tak som ju hneď naviedla na konkrétnu terapiu. V priebehu cca 20 minút sa jej výrazne uľavilo.

Ako a čo sa vlastne stalo?

Ona je slobodná bytosť, podniká a robí to, čo ju baví. A tak ráno odchádza  s radosťou do nových pracovných výziev. Z pohľadu Mapy Vedomia je na úrovniach nad 500.

Neskôr, keď užila doplnok stravy, ktorý bol na oveľa nižšej vibrácii – na 200, vytvoril sa efekt šikmej plochy. Zošmykla sa oveľa nižšie a na tých úrovniach sú pocity výrazne odlišné, pre ňu čudné a nepríjemné. Navonok sa nič nezmenilo, tak to nevedela identifikovať.

Uľavilo sa jej, keď sa s mojou podporou dostala znovu na vibračné úrovne, kde je zvyknutá a má tam stav, pocit  “Je mi dobre.”

Tento príbeh ma naviedol a začala som viac testovať úrovne vedomia, vibrácie v bežnom živote. 

Pochopila som, že vôbec nie je jedno, čo jeme, užívame, ale aj kde chodíme, s kým sme a aké pocity a emócie vyživujeme.

Po pretestovaní produktov, ktoré používam pre klientov aj pre seba, som pochopila, ako som si aj dovtedy podvedome vyberala produkty a aj svoje jedlo.

Viete, že všetko sú vibrácie a energia.

Aj informácie. Náš život závisí od kvality a úrovne vedomia toho, kde žijeme a čo nás obklopuje.

Postupne som si, vďaka Mape Vedomia a testovaniu, začala už VEDOME vyberať vo svojom živote. A hlavne to, čo som dovtedy len ja podvedome vnímala a robila, viem teraz vysvetliť a naučiť aj VÁS VEDOME si vyberať.

Nižšie vibrácie (úrovne vedomia) znamenajú viac nepríjemných pocitov, menej energie a častejší pocit únavy, zacyklenia sa na mentálnej (myšlienkovej), emočnej aj fyzickej rovine.

Inak povedané: nižšie vibrácie znamenajú viac negatívnych myšlienok, zlej nálady, pocitov “pod psa” – hnevu, strachu, ľútosti, pocitov viny a pod. a tiež fyzicky nepríjemné stavy až choroby.

Čím vyššie vibrácie, čím vyššia úroveň vedomia, tým menej tých nepríjemných stavov.

Čím vyššie vibrácie, tým viac Radosti a spokojnosti v živote.

Ako začať? … Alebo aj pokračovať, lebo viacerí z vás toto teoreticky poznajú.

Stiahnite si Mapu Vedomia a vytlačte si ju. Uložte si ju do telefonu, PC. Dovolte si mať ju poruke, lebo vďaka nej začnete pozerať na život okolo aj na ten svoj, z iných uhľov pohľadu. A TO VÁM ZMENÍ ŽIVOT.

Získate MAPU VEDOMIA

a aj emailový minikurz zdarma s návodmi a vysvetleniami, ako ju používať. 

Zistíte, že táto MAPA VEDOMIA má iné farby, ako tie, čo ste videli doteraz. V minikurze sa dozviete aj to, prečo farby čakier v Mape Vedomia sú zavádzajúce, klamlivé až škodlivé.

Z akej úrovne  vedomia žijete svoj život? 

Stiahnite si zdarma Mapu vedomia. Pochopíte rozdiely vnímania svojich blízkych aj seba. A oveľa viac...

Celostná terapeutka pre telo, myseľ i dušu a sprievodkyňa úrovňami vedomia, s vášňou pre život v Radosti.

Prevediem vás z chaosu emočných zacyklení do vnútorného pokoja a harmónie. Naučím vás, ako nájsť cestu k uzdraveniu fyzického tela i duše (celostným, holistickým prístupom), ako objaviť v sebe samoliečivú silu a vnútorné zdroje na uskutočnenie pozitívnych zmien v živote a vo vzťahoch.

Lívia Mészárosová

Komentáre